ULTRADESMIT AF 1L - PŁYN

Skoncentrowany preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, sprzętu laboratoryjnego, anestezjologicznego, cewników oraz endoskopów.
Posiada szerokie spektrum działania. Nie zawiera fenoli ani aldehydów, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni. Wykazuje działanie antykorozyjne. Przeszedł pozytywne testy na endoskopach firm: OLYMPUS i STORZ. Odpowiedni do mycia w myjkach ultradżwiękowych.
Spektrum działania: bakterie (włącznie z Tbc*, MRSA), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, Vaccinia, Herpes, Grypa H5N1, H1N1, spory).

Stężenie i czas działania: 2% w czasie 15 min., 1% w czasie 30 min., 0.5% w czasie 60 min.


Skład:100 g zawiera: N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3-diamina 19,20g; chlorek didecylodimetyloamonium 2,30g; inhibitory korozji, związki powierzchniowo czynne, związki kompleksujące, substancje zapachowe

Spektrum i czas działania:

Obciążenie

5 minut

15 minut

30 minut

60 minut

bez

z

bez

z

bez

z

bez

z

Bakterie, grzyby1


0,25%Tbc2


2,0%

1,0%

0,5%

HBV / HIV


2,0%

1,0%

0,5%

HCV

0,25%
Vaccinia

1,0%


0,5%


Spory


2,0%1 dezynfekcja powierzchni wg VAH/DGHM
2 M. terrae, M. avium

Cena: 92,00 zł (CENA Z VAT)

 

PROPANO AF ze spryskiwaczem - poj. 1L

Gotowy do użycia alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością. Przeznaczenie: natychmiastowa dezynfekcja odpornych na działanie alkoholu małych powierzchni i sprzętu medycznego zakładach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, stomatologicznych i ginekologicznych i gabinetach masażu. PROPANO AF przeznaczony jest do dezynfekcji foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej, blatów, parapetów, szyb, desek, klamek i innych trudno dostępnych powierzchni. Ze względu na specjalna formułę i łatwość użycia zalecany jest również do dezynfekcji specjalistycznych narzędzi dentystycznych takich jak prostnice i kątnice oraz mas do wycisków. Preparat może być stosowany do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością. Pełna skuteczność dezynfekcji potwierdzona już po 30 sekundach działania. Nie zawiera aldehydów - nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni Nie zawiera czwartorzędowych związków amonowych Nie podrażnia dróg oddechowych Łagodny dla materiału (wysoka tolerancja materiałowa) Nie wymaga wycierania, nie pozostawia śladów i smug

Działanie:
bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, SARS, Vaccinia, Adeno, Rota, MRSA Herpes, Grypa włącznie z H5N1).

Cena: 33,00 zł (cena z vat)

 

Karta charakterystyki

 


 

Esept

Zastosowanie:
Gotowy do użycia, hypoalergiczny preparat na bazie alkoholu o przedłużonym działaniu, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada szerokie spektrum działania. Nie zawiera środków zapachowych i barwników.

Skuteczność mikrobiologiczna:
Bakterie (włącznie z Tbc*, MRSA), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, SARS, Vaccinia, H5N1, A/H1N1).

Sposób użycia:
Higieniczna dezynfekcja rąk: 3 ml preparatu wetrzeć w suche ręce i pozostawić na skórze przez 30 sekund.
Chirurgiczna dezynfekcja rąk: 10 ml preparatu dokładnie wetrzeć w suche dłonie i pozostawić do działania przez 5 min.
Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu.

Stężenie i czas działania:
- odkażanie higieniczne: 30 sekund, (Tbc, Vaccinia, z obciążeniem org. 1 min.),
- odkażanie chirurgiczne: 5 min.

Skład:
100 g zawiera:
- izopropanol 62,80 g,
- woda oczyszczana 37,20 g.

Opakowanie:
Butelka 250 ml ze spryskiwaczem
Butelka 1 l do dozownika

250ml

Cena: 27,00 zł (cena z vat)

1 L

Cena: 42,00 zł (cena z vat)