PROPANO AF ze spryskiwaczem - poj. 1L

Gotowy do użycia alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością. Przeznaczenie: natychmiastowa dezynfekcja odpornych na działanie alkoholu małych powierzchni i sprzętu medycznego zakładach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, stomatologicznych i ginekologicznych i gabinetach masażu. PROPANO AF przeznaczony jest do dezynfekcji foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej, blatów, parapetów, szyb, desek, klamek i innych trudno dostępnych powierzchni. Ze względu na specjalna formułę i łatwość użycia zalecany jest również do dezynfekcji specjalistycznych narzędzi dentystycznych takich jak prostnice i kątnice oraz mas do wycisków. Preparat może być stosowany do dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością. Pełna skuteczność dezynfekcji potwierdzona już po 30 sekundach działania. Nie zawiera aldehydów - nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni Nie zawiera czwartorzędowych związków amonowych Nie podrażnia dróg oddechowych Łagodny dla materiału (wysoka tolerancja materiałowa) Nie wymaga wycierania, nie pozostawia śladów i smug

Działanie:
bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, SARS, Vaccinia, Adeno, Rota, MRSA Herpes, Grypa włącznie z H5N1).

Cena: 33,00 zł (cena z vat)

 

Karta charakterystyki

 


 

Esept

Zastosowanie:
Gotowy do użycia, hypoalergiczny preparat na bazie alkoholu o przedłużonym działaniu, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada szerokie spektrum działania. Nie zawiera środków zapachowych i barwników.

Skuteczność mikrobiologiczna:
Bakterie (włącznie z Tbc*, MRSA), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HCV, HIV, SARS, Vaccinia, H5N1, A/H1N1).

Sposób użycia:
Higieniczna dezynfekcja rąk: 3 ml preparatu wetrzeć w suche ręce i pozostawić na skórze przez 30 sekund.
Chirurgiczna dezynfekcja rąk: 10 ml preparatu dokładnie wetrzeć w suche dłonie i pozostawić do działania przez 5 min.
Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu.

Stężenie i czas działania:
- odkażanie higieniczne: 30 sekund, (Tbc, Vaccinia, z obciążeniem org. 1 min.),
- odkażanie chirurgiczne: 5 min.

Skład:
100 g zawiera:
- izopropanol 62,80 g,
- woda oczyszczana 37,20 g.

Opakowanie:
Butelka 250 ml ze spryskiwaczem
Butelka 1 l do dozownika

250ml

Cena: 27,00 zł (cena z vat)

1 L

Cena: 42,00 zł (cena z vat)